Zabiegi medycyny estetycznej, które skutecznie usuwają tłuszcz!

0
1618

Zgrabna sylwetka – marzy o niej niemal każdy człowiek. Jednak dzisiejsze tempo pracy, tryb życia i przetworzona żywność sprawiają, że niezwykle trudno ją osiągnąć. Nie zawsze restrykcyjne diety, czy długie godziny spędzone na siłowni przynoszą oczekiwane efekty.  Niechciany tłuszcz występuje nie tylko u osób otyłych. Zdarza się, że jego nadmiar pojawia się w okolicach podbródka, karku czy kolan. Na szczęście z tymi problemami można sobie poradzić z pomocą wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.  

  1. Lipoliza – pozbądź się nagromadzonego tłuszczu szybko i skutecznie.
  2. Liposukcja – sposób na idealne proporcje ciała!
  3. O czym pamiętać decydując się na zabieg medycyny estetycznej?

Lipoliza – pozbądź się tłuszczu szybko i skutecznie

Lipoliza przeprowadzana jest w takich obszarach ciała jak brzuch, pośladki, uda, plecy, ale też w obrębie twarzy, po to, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu z policzków czy podbródka. W tkankę tłuszczową wstrzykiwane są substancje rozpuszczające zatory tłuszczowe. Dla uzyskania lepszych efektów wskazane jest uzupełnienie masażem limfatycznym lub endermologią. Jest to zabieg mało inwazyjny, a więc można praktycznie od razu wrócić do codziennych zajęć. Sprawdź na stronie https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/lipoliza/ jakie są poszczególne jego etapy i efekty.

Liposukcja – sposób na idealne proporcje ciała!

Dlaczego ten zabieg – polegający na rozdrabnianiu tłuszczu, cieszy się coraz większą popularnością? Przede wszystkim jest szybki – trwa około 2 godzin. Pacjent opuszcza placówkę już następnego lub nawet tego samego dnia w przypadku mniejszych zabiegów. Jest przeprowadzany pod odpowiednio dobranym do każdego pacjenta znieczuleniem, więc nie musisz obawiać się bólu. Efekty? Redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry. Skorzystaj z formularza on-line by zapisać się na ten zabieg. Dostępny jest na stronie https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/liposukcja/

O czym pamiętać decydując się na zabieg medycyny estetycznej?

Wybierając się na taki zabieg pamiętaj, że najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo. Godną polecenia placówką jest Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Pełną ich ofertę znajdziesz tu: https://drwinczakiewicz.pl/. Zwróć uwagę na opinie klientów oraz kwalifikacje zespołu specjalistów i lekarzy. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przeciwskazań do zabiegu, a także z samym jego przebiegiem, aby nic cię nie zaskoczyło. W profesjonalnych placówkach zanim pacjent zdecyduje się na tego typu zabieg przeprowadzany jest z nim wywiad. Udzielane są mu informacje na temat przygotowania do zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe. Zatem wybierz ten odpowiedni dla siebie i ciesz się spektakularnymi efektami!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ