Szkolenia z medycyny estetycznej – bądź profesjonalną kosmetyczką!

0
1629
Szkolenia z medycyny estetycznej – bądź profesjonalną kosmetyczką!

Możliwość samorozwoju i zdobywania nowych kompetencji jest niezwykle ważna, zwłaszcza gdy trendy w danej branży zmieniają się niczym w kalejdoskopie. Chcąc zdobywać doświadczenie i wiedzę w prowadzeniu salonów kosmetycznych, poszerzając tym samym swoją ofertę i zyskując miano wykwalifikowanego zespołu, warto rozważyć odbycie profesjonalnych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Wybierając jeden z nich kierujmy się kompleksową ofertą i możliwością zdobycia wiedzy również w stosowaniu praktycznym. Tylko praktyka, pod kątem specjalistów, w pełni zapewni nam umiejętności w zakresie bezpiecznego wykonywania makijażu permanentnego.

Oferta szkoleń z medycyny kosmetycznej

Cóż, wybór szkoleń z tej branży to nie lada wyzwanie. Głównie ze względu na szerokie oferty i dużą konkurencję. Najbezpieczniej zatem wybrać usługi sprawdzone, rekomendowane i powszechnie zachwalane – oparte na doświadczeniu, wiedzy, ale i znajomości samej branży. Droga, którą możemy wybrać to: Szkolenia – Medycyna estetyczna – Cosmed24.pl

W ofercie znajdziemy szkolenia z makijażu permanentnego, skrojonego na tzw. I i II stopień. Oznacza to, iż usługa obejmuje naukę od podstaw, ale także zaawansowane korekty w kierunku źle wykonanych zabiegów.

  • Etap I szkolenia obejmuje 2dniowe szkolenie, w którym dowiemy się min. jak wykonywać obrys kształtu ust, jego wypełnienia, a także jak podjąć się kroków wywabiania barwników z brwi czy ust.  Szkolenie obejmuje bardzo istotny aspekt – dział praktyczny, w którym kursant lub kursantka zademonstruje na modelkach metodę cieniowania, włos po włosie oraz cieniowania między rzęsami. Wszystko to pod okiem wyszkolonej kadry. Do szkoleń używane są specjalistyczne fantomy, które imitują ludzką skórę, a także najwyższej klasy kosmetyki i produkty z zakresu medycyny estetycznej. Oczywiście, każdy z tych elementów dostarczany jest na szkolenie, bez dodatkowych kosztów czy konieczności zakupu sprzętu we własnym zakresie.
  • Etap II szkolenia to kurs jednodniowy, często utożsamiany ze szkoleniem uzupełniającym. Podczas tych etapów zostaną podjęte tematy z teorii koloru (tzw. kolorymetria), a także kroki ku przywracaniu odpowiedniego kolorytu pigmentu w skórze i wywabianiu go, w razie konieczności

Kursy prowadzone są indywidualnie, dzięki czemu cała uwaga skupiona jest na kursancie. Dzięki temu mamy czas na swobodną rozmowę, obszerne odpowiedzi na pytania i bezpośrednią weryfikację działań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ