Jakie trendy w stylizacji rzęs dominują w 2018 roku?

0
7471
Jakie trendy w stylizacji rzęs dominują w 2018 roku

Wraz z metamorfozami w świecie fryzur i makijaży zmianie ulegają trendy w zakresie stylizacji rzęs. Która z metod przedłużania rzęs jest najpopularniejsza w 2018 roku? Jakie trendy zdominowały tegoroczny sezon w tej dziedzinie?

Najmodniejsze rzęsy 2018 roku, czyli jakie?

W tym roku nie tylko gwiazdy i celebrytki cieszyły nasze spojrzenia wspaniałymi zadbanymi rzęsami. Trend ten tak się upowszechnił, że również normalne matki, zapracowane Polki mogły sobie pozwolić na wyraziste i powłóczyste spojrzenia, którymi zniewalały mężczyzn bliskich swemu sercu. Najpopularniejszy sposób przedłużania rzęs to w tym sezonie 6:1, polegający na przyklejeniu 6 syntetycznych włosków do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy. Równie spektakularne efekty daje technika 3D, nadająca spojrzeniu wyjątkowej głębi i kobiecości.  Równie istotna co sama technika jest materiał wykonania sztucznych rzęs. Dużym powodzeniem cieszą się w tym sezonie rzęsy jedwabne, które dają swobodę użytkowania, zarówno w zakresie makijażu, jak też korzystania ze sportów wodnych. Czasem spotykane też są rzęsy z futra norek syberyjskich, choć warto wspomnieć, że zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem są rzęsy z włókien syntetycznych. Ich wielką zaletą jest nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale również brak problemów z ewentualnym uczulaniem wrażliwych okolic oczu, co ma czasem miejsce w przypadku rzęs jedwabistych oraz rzęs z futra norek.

Rozważając przedłużenie rzęs, warto pamiętać, że tak piękna oprawa twarzy nie byłaby możliwa bez fachowej wiedzy i umiejętności stylistek. Szczególnie godne polecenia są osoby zajmujące się stylizacją rzęs w noblelashes.pl.

Kiedy warto zainwestować w sztuczne rzęsy i perfekcyjny wizerunek?

Wesele w rodzinie, chrzciny dziecka, ale też spotkanie z klientem biznesowym lub wystąpienia publiczne są świetną okazją do zadbania o estetykę swoich rzęs. Aby osiągnąć zapierające dech w piersi rezultaty, warto skierować swoje kroki do profesjonalnego salonu piękności. Dobrze się składa, bo 24 września został ogłoszony Światowym Dniem Stylistek Rzęs. Z tego też powodu marka Noblelashes zorganizowała nieszablonową akcję promocyjną. W przestrzeni publicznej kampania ta została zasygnalizowana billboardami, obrandowanymi autami firmowymi, natomiast w internecie wszystkie kobiety zainteresowane stylizacją rzęs mogły obejrzeć film na platformie YouTube poświęcony temu wydarzeniu (do obejrzenia tutaj https://www.youtube.com/watch?v=rhdvM1xckMA). Dzięki akcji promocyjnej nawiązującej do słynnej damy z gronostajem, znanej z tak samo zatytułowanego obrazu Leonarda da Vinci, dowiadujemy się, jak wiele potrafią zmienić rzęsy w kobiecej twarzy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ