Rozważasz uzupełnienie włosów systemami CNC? Poznaj 3 zalety innowacyjnej metody

0
2511
uzupełnienie włosów

Przez wiele lat osoby zmagające się z różnymi metodami łysienia miały do wyboru przeszczepy lub peruki. Obie metody pomagały w pozbyciu się kompleksów, jednak miały wiele wad i nie zawsze spełniały oczekiwania. W ostatnich latach pojawiła się alternatywa, która może zrewolucjonizować branżę. Przekonaj się, dlaczego warto zainteresować się systemami CNC.

Naturalny efekt

Podstawą protezy jest innowacyjna żywica polimerowa, do której przyczepia się naturalne, nigdy niefarbowane włosy dziewicze. Następnie taką bazę mocuje się na głowie przy pomocy specjalnych klejów i taśm medycznych i to bez konieczności golenia włosów. Materiały stosowane w dostępnych na stronie https://hairmajestystudio.pl/ systemach CNC pozwalają skórze głowy oddychać, dlatego protezy nie trzeba zdejmować do snu.

Podczas przygotowywania produktu dla klienta ważne jest odwzorowanie kształtu głowy, kierunku wzrostu włosów i koloru skóry. Te wszystkie czynniki wraz ze starannym dobraniem włosów do protezy sprawiają, że efekt nieinwazyjnego zabiegu jest zaskakująco zbliżony do włosów pacjenta. Ponadto baza i taśmy są aplikowane w taki sposób, aby możliwy był naturalny wzrost własnych włosów.

Idealnie rozwiązanie dla każdego

Ogromną zaletą systemów CNC jest ich uniwersalność. Rewolucyjna metoda jest dostępna właściwie dla każdej osoby, która potrzebuje uzupełnienia włosów. To duża różnica zwłaszcza w porównaniu z przeszczepem, który jest wskazany raczej w przypadku mężczyzn i wymaga spełnienia wielu dodatkowych kryteriów kwalifikujących do operacji. Ponadto w przypadku systemów CNC nie istnieje ryzyko odrzucenia włosów lub wystąpienia powikłań.

W Hair Majesty Studio z innowacyjnych zabiegów korzystają zarówno osoby z łysieniem androgenowym, bliznowaciejącym lub plackowatym, jak i kobiety zmagające się po porodzie z wypadaniem włosów, pacjenci onkologiczni, ofiary wypadków, a nawet dzieci. Metoda może być stosowana w przypadku zakoli, chęci przedłużenia włosów u pań czy też zakrycia prześwitów. Równie dobrze można uzupełnić włosy na powierzchni całej głowy.

Możliwość prowadzenia normalnego życia

Nieinwazyjne uzupełnianie włosów systemami CNC zyskało szybko wierne grono fanów w dużej mierze ze względu na wygodę użytkowania. Włosów nie tylko nie trzeba zdejmować do snu, ale można również w nich uprawiać sport. Proteza bez problemu przetrwa nawet pływanie na basenie lub wizytę u fryzjera. Konstrukcję z żywicy i włosów wystarczy zdjąć tylko raz w miesiącu w celach pielęgnacyjnych, co jest naprawdę wygodnym rozwiązaniem dla zabieganych osób.

Brak konieczności ściągania włosów zdecydowanie doda pewności siebie i umożliwi cieszenie się zupełnie normalnym życiem. Dla wielu osób pokazanie się nawet na chwilę bez włosów jest naprawdę niekomfortowe i może skutecznie zniechęcać do odwiedzenia basenu lub wakacji nad morzem. Systemy CNC mogą mieć zatem także bardzo dobry wpływ na psychikę osoby, która z różnych powodów straciła włosy.

[Głosów:10    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ