La Guèl Clinic & SPA – nowoczesna troska o sylwetkę

0
2356

Ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i likwidowanie tkanki tłuszczowej można wykonać na różne sposoby. Ale tylko w LA GUÈL CLINIC & SPA można to zrobić najbezpieczniej, nowocześnie, naturalnie oraz bezinwazyjnie.

Kim jesteśmy

W LA GUÈL CLINIC & SPA (www.laguel.pl) w pięknych i nowoczesnych gabinetach, świadczymy usługi z zakresu , medycyny estetycznej, kosmetologii Hi-TECH oraz kosmetyki twarzy i ciała. Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń na rynku i przeprowadzane przez doświadczonych, najwyższej klasy specjalistów.

Odwiedzając LA GUÈL CLINIC & SPA można poddać się bezinwazyjnym zabiegom wyszczuplającym i odchudzającym, wykonać depilację laserową albo permanentny makijaż. W naszej ofercie jest również medycyna estetyczna i laseroterapia, wykonywana przez doświadczonych lekarzy. Oferujemy także masaże oraz wsparcie trenera i dietetyka.

Bez cellulitu i tłuszczu dzięki Endermologie LPG Alliance

LA GUÈL CLINIC & SPA jako jedna z pierwszych placówek w Polsce oferuje innowacyjny zabieg Endermologie® Alliance (https://www.laguel.pl/endermologia-lpg-alliance-m6),. który umożliwia naturalne, bezinwazyjne i bezbolesne modelowanie sylwetki . Efekty zabiegu widać już od pierwszego razu. Urządzenie działa trzy razy szybciej niż dostępne do tej pory na rynku rozwiązania, dzięki jednoczesnemu potrójenmu działaniu redukującemu cellulit, likwidującemu komórki tłuszczowe oraz regeneracyjnemu.

Endermologie LPG Alliance daje możliwość pełnej kontroli nad zabiegami. Dzięki niemu możliwe jest wykonanie dokładnych zdjęć obszarów zabiegowych, co pozwala na dużo trafniejszą diagnozę i dobranie trybu działania najodpowiedniejszego dla uniklanych potrzeb każdegoPacjenta.

Bezpieczeństwo i rezultaty

Endermologie LPG Alliance wyposażone jest w czujnik, który dopasowuje procedurę do jakości i delikatności skóry każdego Pacjenta. Głowice urządzenia delikatnie stymulują skórę, pobudzając komórki do zmnieszania objętości oraz doprowadzając do naturalnego uwalniania tłuszczu. Również tego opierającego się treningom i dietom.

Zastosowanie Endermologie LPG Alliance powoduje, że produkowane są włókna podtrzymujące skórę. Zanikają zmarszczki, wydalane zostają toksyny z organizmu, ubywa nadprogramowej tkanki tłuszczowej a  napięcie mięśni rośnie. Znacznie poprawia się również krążenie. Warto też stosować urządzenie na bóle mięśniowe i stawowe. Przeciwwskazaniami do użycia urządzenia są nowotwory, żylaki oraz ciąża i okres laktacji.

Skuteczność urządzenia potwierdzona została w 2016 roku badaniami endermologie® Dermscan. Wiadomo na ich podstawie, że  zastosowanie urządzenia ujędrniło skórę o 71%, zmniejszyło obwód w talii o 5,2 cm oraz wygładziło cellulit w 67%, a to wszystko już po trzech sesjach zabiegowych!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ