Depilacja laserowa – kilka powodów, dla których warto się na nią zdecydować!

0
2629

Depilacja laserowa cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek. Nie ma w tym nic dziwnego – laserowe usuwanie owłosienia posiada wiele niezaprzeczalnych zalet. Są jednak wśród nas również panie, które nie są do końca przekonane do zabiegu depilacji laserowej. I właśnie tym osobom dedykujemy ten artykuł. Podpowiadamy, dlaczego naprawdę warto zdecydować się na usuwanie owłosienia laserem!

Usuwanie owłosienia laserem… na stałe!

Pierwszym argumentem przemawiającym za tym, że warto poddać się depilacji laserowej jest jedyna w swoim rodzaju możliwość trwałego pozbycia się nadmiernego owłosienia – raz na zawsze! Wystarczy kilka zabiegów, by usunąć uporczywe włoski na nogach, pod pachami, w okolicy bikini czy na twarzy. Dzięki tej metodzie, będziemy mogły wreszcie schować głęboko w szufladzie swój domowy depilator i zapomnieć o wykonywaniu uciążliwego rytuału depilacji woskiem czy pastą cukrową. Dzieje tak, ponieważ lasery oddziałują na melaninę (barwnik) oraz ukrwienie włosa, co doprowadza do obumarcia cebulki, w związku z czym włosy nie są już w stanie odrosnąć w tym samym miejscu.

Depilacja laserem wcale nie musi boleć!

Wiele z nas pozostaje nieprzekonanych do depilacji laserowej ze względu na przeświadczenie, że jest to bardzo bolesny zabieg. Prawda jest jednak taka, że w większości przypadków dolegliwości bólowe przy usuwaniu owłosienia laserem są o wiele mniejsze niż przy depilacji pastą cukrową, woskiem czy depilatorem. Nie wspominając już o najnowocześniejszych osiągnięciach w dziedzinie laseroterapii, do których zaliczamy laser Vectus i Motus Deka. Urządzenia te, dostępne w warszawskiej Klinice Miracki, całkowicie zmieniły oblicze depilacji laserowej!

W przypadku pierwszego lasera, wszelkie nieprzyjemne dolegliwości podczas zabiegu redukuje tryb Motion, który ogranicza odczuwanie na skórze “parzącej” wiązki światła laserowego. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w specjalny system chłodzący, by zwiększyć komfort Pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Drugi z przedstawionych laserów – Motus Deka – to natomiast pierwszy, całkowicie BEZBOLESNY laser przeznaczony do usuwania nadmiernego owłosienia. Pacjentki, które zdecydowały się na wybór właśnie tego urządzenia do zabiegu epilacji, przyznają, że ból nie dokuczał im nawet przy usuwaniu włosków z najbardziej wrażliwych okolic ciała – to znaczy przy depilacji bikini czy wąsika.

Depilacja laserem – niewielka cena za komfort do końca życia

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka depilacja laserowa może wydawać się drogim i nieosiągalnym dla nas zabiegiem. A jednak biorąc pod uwagę konieczność powtarzania zabiegów depilacji woskiem lub pastą cukrową regularnie co 3-4 tygodnie, a przy tym całkowity wszystkich zabiegów koszt w skali roku, może okazać, że jednorazowy wydatek na trwałe usuwanie owłosienia laserem nie będzie aż tak potężnym kosztem. Musimy uświadomić sobie, że jest to niewielka cena za naprawdę wielkie udogodnienie do końca życia. Oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę, że dla satysfakcjonujących efektów zabieg epilacji musi zostać powtórzony nawet 4-6 razy – taka ilość zabiegów da nam pewność, że wszystkie włosy zostaną usunięte. Jednak wiele gabinetów medycyny estetycznej, w tym Klinika Miracki, ma do zaoferowania swoim Pacjentom atrakcyjne pakiety na zabiegi oraz system ratalny, co może dodatkowo ułatwić nam decyzję o wykonaniu zabiegu.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej oraz cennik znajdziesz na stronie: http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/nadmiar-owlosienia/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ