Wybierz koloryzację włosów dla siebie!

0
7274
Wybierz koloryzację włosów dla siebie!

Koloryzacja włosów to niezwykle popularny zabieg, który pozwala w szybki i trwały sposób zmienić kolor fryzury. Właściwie dobrana barwa może całkowicie odmienić Twój wizerunek, stanowiąc bodziec do głębszej metamorfozy. Jednocześnie, nieprawidłowo dobrany kolor włosów może przysporzyć wielu problemów natury estetyczne, dlatego koloryzację włosów zawsze warto przeprowadzać pod okiem doświadczonego specjalisty. Wybierz koloryzację dla siebie w salonie 1909fryzjerzy.

Koloryzacja wysokogatunkowa

Jeśli chcesz rozjaśnić lub przyciemnić kolor swoich włosów, postaw na koloryzację wysokogatunkową. Tego rodzaju forma farbowania pozwoli wyeksponować kolor przy jednoczesnym, skutecznym maskowaniu siwych włosów. Koloryzacja wysokogatunkowa może być przeprowadzona z wykorzystaniem amoniaku lub bez niego. Koloryzacja z amoniakiem pozwala stworzyć intensywną, głęboką barwę i utrwalić kolor. Ta forma koloryzacji polecana jest osobom o silnej strukturze włosa. Z kolei koloryzacja bez amoniaku lepiej sprawdzi się w przypadku wszystkich tych, którzy zmagają się z problemem wrażliwych kosmyków, a także kobiet w ciąży.

Koloryzacja 3D

Koloryzacja trójwymiarowa dedykowana jest osobom, których włosy są płaskie, cienkie i łatwo opadają. Dzięki niej możliwe jest wykonanie efektownej, przestrzennej fryzury z efektem żywych, trójwymiarowych włosów. Sekretem koloryzacji 3D jest połączenie kilku podobnych odcieni, co nada włosom naturalnego charakteru i wyeksponuje ich blask.

Koloryzacja diamentowa

Kobiety kochają diamenty – także na włosach! Koloryzacja diamentowa to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na wzmocnieniu struktury włosów oraz uzyskaniu intensywnego, naturalnego koloru, który z pewnością zwróci uwagę na twoją nową fryzurę. Zaletą koloryzacji diamentowej jest bogata paleta kolorów – połączywszy od klasycznych, aż po te najbardziej niestandardowe.

Wybierz koloryzację dla siebie w salonie 1909fryzjerzy

Wybór rodzaju koloryzacji oraz samej barwy włosów nigdy nie powinien być decyzją podejmowaną pochopnie, pod wpływem impulsu. Wybierz koloryzację dla siebie w salonie 1909fryzjerzy – umów się na konsultacje przed farbowaniem. Nasi specjaliści udzielą ci fachowej porady zarówno jeśli chodzi o sam rodzaj koloryzacji, jak i pomogą dobrać kolor, który w najlepszym stopniu odpowie twoim indywidualnym preferencjom i wymaganiom.

Czekamy na ciebie pod adresem:

1909fryzjerzy

  1. Hoża 42

00-516 Warszawa – Centrum

Tel: 22 299 84 44

Godziny otwarcia:

Pon-Pt 9:00 – 21:00

Sobota 9:00 – 17:00

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ