Wszystko, czego warto dowiedzieć się o lakierach hybrydowych

0
608
Wszystko, czego warto dowiedzieć się o lakierach hybrydowych

Już od kilku lat manicure hybrydowy cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, jest to atrakcyjna forma zdobienia paznokci, która dodatkowo jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Efekt wykonanego manicure hybrydowego utrzymuje się nawet przez 3 tygodnie.

Czym jest lakier hybrydowy?

Lakier hybrydowy dość szybko przebił popularnością ten tradycyjny. Nic w tym dziwnego, jego zastosowanie pozwala na osiągnięcie nie tylko estetycznego wyglądu paznokci, ale przede wszystkim trwałego. Kolorów i odcieni lakierów podobnie jak ozdób różnego rodzaju jest na tyle dużo, że każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, tworząc przy tym perfekcyjny manicure.

Lakiery hybrydowe stanowią obecnie podstawę wyposażenia każdego stanowiska pracy stylistki paznokci.

Manicure hybrydowy można wykonywać także samodzielnie. W tym przypadku warto pamiętać jednak o konieczności zgromadzenia dobrej jakości sprzętu i produktów oraz zachowaniu kilku prostych zasad dotyczących zdobienia paznokci tą metodą.

Aplikacja lakierów hybrydowych

Lakiery hybrydowe powinny być nakładane co 2-3 tygodnie. To duża wygoda, ponieważ malując paznokcie tradycyjnymi lakierami, trzeba robić to co kilka dni, a i tak często w wyniku np. uderzenia już po kilku chwilach pojawiają się nieestetyczne odpryski. Tego problemu nie będzie w przypadku lakierów hybrydowych.

Dlaczego warto stawiać na manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy ma naprawdę mnóstwo zalet, nic więc dziwnego w tym, że cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Nie tylko wygląda naturalnie, ale również wzmacnia naturalną płytkę paznokcia. Manicure powstały w ten sposób jest trwały, wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych odpowiedników, lakiery hybrydowe nie odpryskują z paznokci. Jest wręcz przeciwnie, dobrze wykonany manicure wygląda nienagannie przez 2-3 tygodnie. Nie jest prawdą, że aplikacja i ściągnięcie lakieru hybrydowego niszczy paznokcie. Jest to całkowicie bezpieczne pod warunkiem jednak, że wykonane zostanie w sposób prawidłowy.

Jak wybrać lakier hybrydowy?

W przypadku lakierów hybrydowych niezwykle istotna jest ich konsystencja. Nie może być zbyt gęsta ani też zbyt rzadka. Dlaczego to takie ważne? Otóż odpowiednia konsystencja lakieru jest gwarancją bezproblemowej jego aplikacji na płytkę paznokcia. Ponadto taki produkt nie będzie pozostawiał smug, nie będzie problemu z jego rozprowadzaniem i przypadkowo pomalowanymi skórkami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ