Sposób na cienkie włosy – metoda clip-in

0
3085
Sposób na cienkie włosy – metoda clip-in

Doczepiane włosy są doskonałym wyborem dla kobiet, których Matka Natura nie obdarzyła gęstymi i bujnymi włosami. A przecież to atrybut kobiecości, który w dużej mierze poprawia samopoczucie i zwiększa atrakcyjność.

Koniec z kompleksami – doczepiane włosy to najlepszy wybór

Cienkie włosy mogą powodować duże kompleksy. Ułożenie modnej fryzury staje się problematyczne, podobnie jak stylowe obcięcie. Bez znaczenia są tu umiejętności fryzjerki, skoro włosy są cieniutkie, to i tak wymarzona fryzura nie będzie się doskonale prezentować. Rozwiązaniem dla takich pań są doczepiane włosy, jednak kluczową rolę odgrywa dobranie odpowiedniej metody. Jedną z najstarszych jest metoda keratynowa. Jednak nie warto się na nią decydować w przypadku cienkich i zniszczonych włosów, dlatego że może osłabiać ich strukturę, gdyż pasma są zgrzewane w temperaturze 170 stopni Celsjusza. Dlatego ciekawym wyborem jest metoda clip-in, która polega na mocowaniu włosów na pomocą zatrzasków. Zatem w żadnym, nawet najmniejszym stopniu nie osłabia włosów.

Doczepiane włosy clip-in – bo liczy się efekt

Doczepiane włosy clip-in mogą dać naprawdę spektakularny efekt, teraz każda kobieta może mieć fryzurę, jak hollywoodzka gwiazda. Niewątpliwą zaletą metody clip-in jest fakt, że nie trzeba wydawać pieniędzy na wizyty u fryzjera, gdyż można samemu mocować zatrzaski, zawsze wtedy, kiedy przyjdzie nam na to ochota. Zatem prawdziwe i częste metamorfozy są na wyciągnięcie ręki. Fryzurę możemy dobierać do okazji, a po całym dniu doczepiane włosy możemy po prostu ściągnąć bez obaw, że nasze naturalne włosy ulegną zniszczeniu. Doczepiane włosy clip-in są wielokrotnego użytku, zatem można często je mocować. Wystarczy tylko odpowiednia pielęgnacja i efekt może być zaskakujący. Zatem włosy należy myć używając bardzo delikatnych szamponów. Oczywiście wcześniej należy je dokładnie rozczesać, podobnie, jak po umyciu, dzięki temu nie będą się puszyć i plątać nawet po wielokrotnym użyciu. Można im też pozwolić wyschnąć, a dopiero potem przejść do układania. Do stylizacji najlepiej używać szczotki z miękkiego i naturalnego włosia i czesać je kilka razy dziennie, zatem podobnie jak swoje włosy.

Clip-in – postaw na naturalność

Niewątpliwie ta metoda ma szereg zalet. Jednak, aby osiągnąć najlepszy efekt, należy dobrać odpowiedni gatunek włosów. Włosy syntetyczne, czyli sztuczne nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też nienaturalnie. Zatem już na pierwszy rzut oka widać, że są sztuczne, a przecież takiego efektu chce się uniknąć. Zatem w metodzie clip-in należy bezwzględnie postawić na naturalne włosy, bo przecież naturalność jest modna w każdym wydaniu. Zatem do wyboru są włosy indyjskie, jak i europejskie. Wyróżniają się najwyższą jakością i świetną prezencją. Są miękkie w dotyku i bardzo łatwo dobrać ich idealny odcień.

Bądź jak kameleon – zmieniaj się każdego dnia

Każda kobieta chyba chce czasami zmienić wizerunek i image. Jednak farbowanie włosów nie tylko je niszczy, ale również jest bardzo drogie. Ale to już nie problem, gdyż wybierając doczepiane włosy można się bawić swoim imagem, zawsze wtedy, gdy przyjdzie nam na to ochota. Zatem możemy wybierać zarówno krótkie i delikatne pasma, tworząc w ten sposób kultowego boba, a nawet dłuższego boba, czyli loba. Możliwości jest naprawdę wiele. Z krótkiej fryzury możemy wyczarować gęste i długie włosy, rodem z telenoweli meksykańskiej. Możemy też bawić się kolorami, a to wszystko bez obaw o nasze własne włosy. Fryzurę możemy też dopasować do okazji. Na spotkanie biznesowe warto ułożyć prostego i nieskazitelnego koka, a na zabawę do białego rana w klubie stworzyć stylizacją ala Wamp. Warto również zwrócić uwagę na bogatą paletę kolorów.

Zatem cienkie włosy przestały być już problemem. Teraz każda kobieta może mieć piękne i gęste pasma. Jest to na wyciągnięcie ręki, bez obaw, że się zniszczą, a zakładać możemy je samodzielnie. Wystarczy tylko trochę wprawy i doskonały efekt jest murowany. A przecież poprzez fryzurę nie tylko zwiększa się pewność siebie, ale jest się też atrakcyjniejszym dla płci przeciwnej.

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ