Siłownia dla każdego?

0
2238
Siłownia dla każdego?

Powoli zbliżają się wakacje? Nowy rok i nowe postanowienia? Wyjazd na rajską wyspę? A może po prostu masz już dość siedzenia na kanapie i oglądania seriali? Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję, poprawić wygląd, zbudować masę mięśniową, warto zastanowić się nad zapisaniem się na siłownię. Siłownia Poznań winogrady stanowi idealny przykład tego, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Dlaczego wybrać siłownię?

Siłownia Poznań winogrady zapewnia pełen zakres usług. Dlatego odnajdą się tu wszyscy. Siłownię warto wybrać, gdy chcemy pozostać w dobrej formie. Jeśli chcemy zgubić zbędne kilogramy, poprawić stabilizację ciała, popracować nad postawą, złagodzić ból pleców lub doprowadzić do dumnie prezentujące się muskulatury  – te wszystkie efekty możemy osiągnąć ćwicząc na siłowni.

Oferta

Siłownia Poznań winogrady ma szeroką ofertę. To, co miło nas zaskoczy już na samym początku to darmowy ręcznik, który zostanie wręczony nam przy wejściu. Oznacza to, że możemy zaoszczędzić miejsce w torbie i nie martwić się, gdy zapomnimy swojego. Siłownia oferuje także pierwsze zajęcia z trenerem, który sprawdzi naszą wydolność, po czym ułożyć plan ćwiczeń oraz przeprowadzi pierwszy trening. Dla zabieganych rodziców, siłownia ma miłą niespodziankę! Oferuje bowiem darmowe przedszkole, przestrzeń, w której będziemy mogli zostawić swoją pociechę. Już nie musimy się martwić o to,  kim zostawić dziecko, możemy śmiało udać się na siłownię i oddać je pod opiekę wykwalifikowanej opiekunce.

Siłownia dysponuje strefą cardio, bogato wyposażoną we wszelkiego rodzaju rowerki, orbitreki, stepery, bieżnie, ergometry. Dzięki temu będziemy w stanie wykonać rozgrzewkę, a także popracować nad spalaniem tkanki tłuszczowej.

Po rozgrzewce możemy udać się do strefy z wolnymi ciężarami. Jest to sekcja nie tylko dla prawdziwych mięśniaków. Może tu trenować tak naprawdę każdy. Ważne jest jednak, aby po pierwsze odpowiednio dobrać ciężar, a po drugie, by mieć dobrze wypracowany wzorzec ruchu. Pamiętajmy, że tego typu ćwiczenia rozwijają lepiej od maszyn, ale potrzebujemy dobrej bazy, aby nie zrobić sobie krzywdy, tylko wykorzystać potencjał na 100%!

Co do maszyn, to warto wspomnieć, że to idealny wstęp dla tych, którzy chcą się zabrać za ciężary. Maszyny pomagają prowadzić ruch, można łatwo dostosować ciężar. Dodatkowo w Siłownia Poznań winogrady wszystkie maszyny są ponumerowane, dzięki czemu każdy początkujący łatwo zorientuje się, która maszyna pomoże nam przy której części naszego ciała. Wszystkie maszyny są produkcji najlepszej klasy – firm Technogym, Hoist czy Nautilus.

Dodatkowym atutem jest obecność przestrzeni dedykowanej dla treningu funkcjonalnego. Taśmy TRX, brama, klatka do stretchingu, podesty plyo oraz liczne piłki i kettle – to wszystko sprawi, że nasz trening będzie jeszcze efektywniejszy.

W siłownia Poznań winogrady będziesz mógł umówić się na trening personalny. Dzięki temu każdy będzie w stanie w krótkim czasie poprawić swoje możliwości, zwiększyć siłę, ćwiczyć pewniej i po prostu osiągnąć cel, jaki sobie założy.

Po treningu można odpocząć w suchej saunie i dać sobie chwilę relaksu i odprężenia.

Kadrę trenerów i instruktorów stanowią młodzi pasjonaci, którzy dzięki wykształceniu i doświadczeniu zawsze służą pomocą, radą i wsparciem.

Podsumowując niku.pl jest idealnym miejscem dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i dla tych, którzy są już bardziej zaawansowani. Miła atmosfera zapewni dobre samopoczucie, a atrakcyjne oferty cenowe zadowolą każdego i pozwolą dobrać program indywidualnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ