Nawyki kobiet, które denerwują mężczyzn

0
2024
kobieta

Mieszkanie pod jednym dachem z osobą, którą kochamy jest dla nas spełnienie marzeń. Okazuje się jednak że bardzo duża ilość kobiet posiada nawyki, które mogą irytować płeć przeciwną. Wynika to przede wszystkim z różnic między nimi, dodatkowo z podejścia do niektórych spraw. Przedstawiamy kilka zachowań, które denerwują mężczyzn. Być może jest tak, że od jakiegoś czasu twój chłopak zaczął się irytować, ale nie wiesz z jakiego powodu. Koniecznie sprawdź opisane przykłady. Może któryś z nich zdarza się również wam? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/kobiece-nawyki/

Krytyka

Kiedy poznajesz chłopaka i zakochujesz się w nim. Na początku i jest jak w bajce. Partner kupuję Ci kwiaty, czekoladki, przytula, całuje w czółko trzyma za rękę i szepcze do ucha czułe słówka. Życie nie jest jednak jak film. Partner zaczyna mieć dużo swoich obowiązków i w całym tym zapobieganiu przestaje być tak jak na początku związku. 

Kobiety mają jednak to do siebie, że w swoim życiu cały czas chcą coś ulepszać. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o swojego partnera. Cały czas zatem wytykają swojemu chłopakowi zostawiony skarpetki przy łóżku oraz nieposprzątanie po sobie talerza. Z czasem błahostki zamieniają się w dość duże sprawy i partnerka wytyka swojemu ukochany to, że ma złe podejście do życia, nie chcę mieć dzieci oraz że się nie oświadcza. Krytyka taka może być dla mężczyzny bardzo uciążliwa. Po jakimś czasie zaczyna to go bardzo irytować.

Wielogodzinne szykowanie się

Dla kobiet bardzo ważny aspekt, który dotyczy ich samych to wygląd. Wiele kobiet posiada często obsesję na punkcie swojego wyglądu. Wiąże się to z wykonywaniem makijażu, ale nie tylko. Kobiety spędzają godziny próbując dobrać idealny podkład do swojej cery, następnie przekrywając go idealnym pudrem kryjącym oraz malują rzęsy czy, też nakładają na usta odpowiedni odcień szminki. Efekt zapewne nieziemski, ale oczekiwanie z pewnością może być irytujące.

Po makijażu, kiedy mężczyźni myślą że to już koniec, następuje czas na kreacje. Ku zdziwieniu wielu z nich może być to proces znacznie dłuższy od samego malowania. W grę wchodzi przecież przymierzanie kilkunastu sukienek aby znaleźć tę jedyną w której będzie się wyglądać idealnie. Po wszystkim pięknie uszykowane kobieta atakuję mężczyznę pytaniem: „Ty jeszcze nie gotowy? Zakładaj buty, wychodzimy!”

Zobacz też: http://www.republikadzieci.pl/szybka-i-tania-metamorfoza-lazienki/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ