Jak zdjąć hybrydę

0
1511
hybryda
fot. pixabay.com

Piękne, wypielęgnowane paznokcie to wizytówka zadbanej kobiety. Jeszcze kilka lat temu było to trudne wyzwanie. Do dyspozycji miałyśmy tylko zwykłe lakiery, które wytrzymywały 2-3 dni. Na szczęście świat poszedł na przód również w kwestiach manicure. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami znacznie dłużej. Jedynym mankamentem jest to, że usunięcie lakieru jest teraz nieco trudniejsze i wymaga specjalnych narzędzi. Jak to zrobić w profesjonalny sposób.

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/jak-zdjac-tipsy/

Hybryda skradła nasze serca już kolejny sezon. 

Trudno wyobrazić sobie teraz lepsze rozwiazanie. Hybryda pozwala nam cieszyć się pięknym kolorem na paznokciach nawet 3 tygodnie. Nie musimy przy tym uważać podczas wykonywania codziennych czynności jak mycie naczyń czy gotowanie. Co więcej daje nam większe pole do popisu, jeśli chodzi o wzornictwo. Na hybrydzie łatwiej jest zrobić wymyślne rysunki, nałożyć kryształki, zrobić efekt ombre czy metalicznego połysku. Choć takie dekorowanie paznokci trwa nieco dłużej, rezultat jest zachwycający, a co najważniejsze trwały i będzie cieszył nasze oczy kilka tygodni. 

Usuwanie hybrydy

Za tę trwałość musimy jednak zapłacić trudniejszym usuwaniem tego typu manicure’u. Zwykły zmywacz do paznokci nic nie da w tym wypadku. Aby zdjąć hybrydę musimy udać się do kosmetyczki. Zazwyczaj ściągając stara warstwę decydujemy się od razu na założenie nowej. Wówczas nie ma konieczności aby spiłowywać dokładnie tę pierwsza warstwę, aby nie uszkodzić płytki paznokciowej, skoro i tak będzie pokryta nowym lakierem. Jeśli nie chcemy korzystać z usług kosmetyczki w tym zakresie i same decydujemy się na robienie sobie hybrydy, będziemy musiały wyposażyć się w specjalny sprzęt, w tym przypadku frezarkę. To urządzenie z wymiennymi, metalowymi pilnikami o różnej grubości. Podłączana jest do prądu, choć są również modele na baterie. Ściąganie rozpoczynamy od zastosowania najgrubszych pilników i stopniowo przechodzimy do tych łagodniejszych. 

Chociaż czasami może nas kusić, aby oderwać hybrydę bez użycia frezarki, powstrzymajmy się. W ten sposób możemy poważnie uszkodzić i osłabić płytkę paznokciową, która będzie wymagała długotrwałej regeneracji. 

Przeczytaj też: http://www.fragout.pl/fajne-i-madre-gry-ktore-wciagna-tez-doroslych/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ