Najlepsze salony depilacji laserowej w Katowicach

0
1327

Zbędne owłosienie, zwłaszcza latem, gdy pokazuje się więcej ciała, bywa wyjątkowo niewdzięczne w usuwaniu. Wrastające włoski, skaleczenia przy goleniu, bolesne pozbywanie się ich przy pomocy wosku – skończ z tym! Laserowe usuwanie włosów to również wybawienie dla pacjentów cierpiących na nadmierne owłosienie. Zobacz, dlaczego warto wybrać się do jednego z najlepszych salonów depilacji laserowej w Katowicach i raz na zawsze zapomnieć o uciążliwym obowiązku.

Depilacja laserowa w Katowicach – wszystko, co powinnaś o niej wiedzieć

Przebieg zabiegu polega na wykorzystaniu urządzenia Lightsheer Duet, które emituje wiązkę światła UV o długości 800 nm. Znajdująca się wewnątrz włosa melanina pochłania światło lasera, które jest uwalniane przez laser diodowy, w efekcie czego włos wraz z cebulką ulega zniszczeniu. Co ważne z punktu widzenia pacjentki czy pacjenta, nowoczesne urządzenia świetnie radzą sobie z wykrywaniem stężenia melaniny w skórze. W wyniku tego procesu są w stanie lepiej dobrać własne ustawienia względem koloru skóry i dopasować moc promieniowania do potrzeb konkretnego użytkownika. Depilacja laserowa Katowice to dobry sposób, aby raz na zawsze pożegnać niechciane owłosienie. Pełna oferta wraz z adresami polecanych salonów, w których znajdziesz ekspertów w dziedzinie trwałej depilacji, znajduje się pod tym linkiem: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-katowice/.

Depilacja przy użyciu lasera – ilu zabiegom należy się poddać?

Wiele osób chcących raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia zastanawia się, ilu tak naprawdę zabiegom powinny się poddać, aby uzyskać optymalne, najlepsze i – co ważne – trwałe efekty. Na pewno osoby te powinny nastawić się na co najmniej kilka zabiegów. Dlaczego usunięcie wszystkich włosów nie jest możliwe podczas jednej sesji? Wynika to przede wszystkim ze specyfiki życia włosa, które można podzielić na trzy etapy: fazę aktywnego wzrostu, przejściową i uśpienia. W czasie jednego spotkania możliwe jest pozbycie się do 30% owłosienia danego rejonu ciała. Wiązka lasera niszczy elementy włosa odpowiedzialne za wzrost. Radzi sobie najlepiej z tymi włosami, które aktualnie znajdują się w fazie wzrostu. Najłatwiej uzyskać trwały efekt na najciemniejszych włosach, których cebulki pochłaniają najwięcej promieniowania UV płynącego z lasera diodowego. W celu uzyskania optymalnych rezultatów zabiegu usuwania owłosienia niezbędnych będzie 5-8 zabiegów depilacji laserowej (ich liczba może zależeć od danej części ciała). Pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji laserowej powinno zostać zachowanych kilka tygodni przerwy.

Bezbolesna depilacja laserowa – jak się do niej przygotować?

Zabieg depilacji laserowej powinno się przeprowadzać na nieopalonej i niepodrażnionej skórze. Na kilka tygodni przed tym, jak planujesz depilację laserową, powinnaś zrezygnować zarówno z opalania na słońcu, stosowania samoopalaczy, jak też w solarium. Najbardziej optymalną porą poddania się tej procedurze jest okres jesienno-zimowy, kiedy skóra z zasady jest bledsza i istnieje większy kontrast pomiędzy nią a włoskami na ciele. Przed planowanym zabiegiem depilacją laserową włoski możesz ogolić przy użyciu maszynki. Niepożądane jest natomiast stosowanie kremów do depilacji. Okres karmienia piersią może być przeciwwskazaniem do przeprowadzenia zabiegu laserem diodowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ