Masz problem ze zmarszczkami? Ten krem odnowi Twoją skórę!

0
2099

Dobrze wiemy jak pielęgnacja cery dojrzałej bywa trudna. Złotym środkiem jest znaleźć krem przeciwzmarszczkowy, po którym zauważymy dobre efekty i który będzie wygodny w stosowaniu. Interesującą bazę kremów prezentuje firma Oriflame.

Pielęgnacja cery dojrzałej

Walka ze zmarszczkami to jedno, ale problem z suchą cerą to drugie. Weźmy pod lupę serum przeciwzmarszczkowo – liftingujące. Serum ma za zadanie pomóc odzyskać elastyczność i przeciwdziałać starzeniu się skóry. Dzięki zawartej mieszance ziół działa przeciwzmarszczkowo. Wysoka cena niestety idzie tutaj w parze z wysoką jakością. Mimo wszystko czasami warto poświęcić więcej pieniędzy na to, żeby zobaczyć u siebie lepsze efekty. Pielęgnacja cery dojrzałej wiąże się z pewnym wyrzeczeniem, bowiem nie każdy krem przeciwzmarszczkowy będzie działał tak samo. Niektóre usuną nawet głębokie zmarszczki a reszta zadba o nawilżenie skóry.

Krem na noc

Kto powiedział, że krem przeciwzmarszczkowy musi się sprawdzać tylko na dzień? Opracowano taką recepturę, która pielęgnuje skórę nawet w porach nocnych. Ponadto odświeża jej kolor, aby nie wyglądała zbyt matowo. Ponadto ma bardzo gęstą konsystencję i stwarza wrażenie perfumowanego kremu. Można się zdecydować także na specjalne zestawy, w których skład wchodzą kremy na dzień i na noc. Warto także wyróżnić kremy, które są przeznaczone do cery i pod oczy. Nieznacznie różnią się konsystencją, ale nie warto ich mylić. To jest pewne, że nie będziemy się smarować kremem pod oczy całej cery, działa to także w drugą stronę. W nieoficjalnych badaniach dowiedzieliśmy się, że stosując całą kurację można spowodować zmniejszenie zmarszczek aż do 30%.

Co warto wiedzieć?

Na zmarszczki jesteśmy narażone już dużo wcześniej, nie dbając o odpowiednią pielęgnację skóry. Dlatego musimy zadbać o odpowiednią pielęgnację stosując dobre kremy. Warto pamiętać, aby nie przebywać zbyt długo na słońcu. Promienie słoneczne sprzyjają starzeniu się skóry.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ