Innowacyjny zabieg Bloomea – kiedy z niego skorzystać?

0
9734

Popularny zabieg Bloomea to zabieg przeprowadzany w gabinetach kosmetycznych przy użyciu profesjonalnego urządzenia pracującego w oparciu o trzy różne działania. Efektem wykonanego zabiegu Bloomea jest natychmiastowe napięcie i wygładzenie skóry, która wraz z upływem lat utraciła jędrność. Kiedy warto zdecydować się na zabieg Bloomea? Jakich efektów należy spodziewać się po pierwszym zabiegu? Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania?

Zabieg Bloomea – wskazania

Nowoczesne urządzenie Bloomea przystosowane zostało do wykonywania zabiegów nie tylko na skórze twarzy, ale i całego ciała, bowiem zabieg Bloomea można przeprowadzić także na szyi i dekolcie, dłoniach, udach, ramionach, piersiach, brzuchu oraz pośladkach.
Co więcej warto również wspomnieć o tym, że zabieg Bloomea dedykowany jest zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom, które ukończyły 12 rok życia.

Wskazaniami do wykonania zabiegu Bloomea są:

– zmarszczki,

– utrata jędrności i zwiotczenie skóry,

– utrata nawilżenia i nadmierna suchość skóry,

– przebarwienia posłoneczne,

– rozstępy (pociążowe, pooperacyjne, wynikające z gwałtownego rozrostu skóry),

– blizny potrądzikowe.

Pierwsze efekty widoczne są już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu, skóra staje się znacznie napięta, nawilżona i dotleniona. Więcej na temat zastosowania urządzenia Bloomea znajduje się na oficjalnej stronie https://bloomeapolska.pl/.

Przeciwwskazania do zabiegu Bloomea

Osoby zainteresowane wykonaniem zabiegu Bloomea, przed udaniem się do gabinetu kosmetycznego powinny wykluczyć możliwe przeciwwskazania, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan zdrowia pacjentki oraz rezultaty końcowe przeprowadzanego zabiegu. Głównymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu Bloomea są: choroby nowotworowe skóry, występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze, trądzik w fazie aktywnej oraz terapia antytrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych, obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek, zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami.

Podsumowując, zabieg kosmetyczny Bloomea ze względu na swoje zastosowanie cieszy się dużą popularnością na całym świecie. To co go wyróżnia to przede wszystkim wysoka skuteczność działania zapewniająca natychmiastowe efekty poprawy wyglądu skóry.

[Głosów:107    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ