Zabiegi medycyny estetycznej

0
1165
Zabiegi medycyny estetycznej

Uroda stanowi bardzo ważny element w życiu człowieka. Codziennie staramy się o aby nasze ciała wyglądały możliwie jak najlepiej. Robimy to nie tylko dla siebie, znacznie częściej decydujemy się na różne zabiegi ze względu na osoby trzecie, jednak warto podkreślić to, że nawet najmniejsze i z pozoru nieinwazyjne zabiegi mogą skończyć się poważnymi komplikacjami, dlatego decyzja o takim zabiegu powinna być w stu procentach przemyślana i przedyskutowana z lekarzem specjalistą. Jeśli więc planujesz skorzystać z takich zabiegów, koniecznie weź pod uwagę wszystkie za i przeciw.

Powiększanie ust

Powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Zabieg ten cieszy się dobrą sławą ponieważ jest on stosunkowo nieinwazyjny a jego wykonanie nie trwa zbyt długo. Efekt końcowy można dostrzec tuż po zakończeniu całej procedury. Jeśli zatem marzysz o nowych, pięknych i pełnych ustach i mieszkasz w okolicach Katowic, Twój wybór powinien paść właśnie na to miasto.

Kto nie chciałby móc pochwalić się pięknie wypełnionymi ustami, które idealnie pasowałyby do kształtu twarzy. Nie od dziś wiadomo, że drobnymi korektami takimi jak powiększenie ust czy też nadanie nowego kształtu brwi poprzez makijaż permanentny można całkowicie zmienić wygląd twarzy.

Mezoterapia igłowa

Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Choć brzmi dość strasznie to warto podkreślić, że jest to nieinwazyjny sposób na przywrócenie witalności skórze. Procedura ta w dużej mierze polega na nawilżaniu oraz tak zwanym ,,wygładzeniu” skóry – jest to możliwe dzięki wstrzykiwaniu witamin oraz różnych innych substancji aktywnych pod skórę. Efekt jest widoczny właściwie tuż po wykonaniu zabiegu (oczywiście początkowo skóra jest bardzo opuchnięta oraz czerwona, jednak po krótkim czasie wszystko wraca do normy, cera staje się bardziej plastyczna oraz promienna). Mezoterapię igłową przeważnie stosuje się na twarz, jednak klientki często korzystają z tego zabiegu także w okolicach szyji oraz dekoldu.

Zabieg kosmetyczny HIFU

Jeśli z jakiegoś powodu mezoterapia nie jest dobrym rozwiązaniem, miłą alternatywą dla tego zabiegu może okazać się HIFU. Zabieg HIFU czyli high intensity focused ultrasound to zabieg, który często jest nazywany liftingiem twarzy. Polega on na wykorzystaniu fal dźwiękowych do wymodelowania twarzy. Jeśli więc jesteś zainteresowany jednym z tych zabiegów lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat stanu Twojej skóry, odwiedź gabinet kosmetyczny Esthe Zone Warszawa Mokotów i sprawdź co jeszcze mogą Ci zaoferować aby Twoja skóra stała się piękna i promienna.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ