Pomysły na ubiór na domówkę

0
1443
domówka
fot. pexels.com

Domówki można organizować z różnych okazji. Mogą to być imprezy urodzinowe, świętowanie ważnych wydarzeń czy zwyczajne spotkanie ze znajomymi. Dziś zaprezentujemy ci różnorodne propozycje na zestaw na domówkę, który możesz swobodnie dostosować do okazji!

Zobacz też: http://www.gautama.pl/jak-sie-ubrac-na-18/ 

Przyjęcie urodzinowe

Przyjęcia z okazji urodzin można w domu organizować na dwa sposoby. Z jednej strony może to być alternatywa dla klubu, czyli na takim spotkaniu będzie dużo tańca; a może też być to spotkanie przy jedzeniu z dodatkami w postaci gier i zabaw. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ ubiór należy dostosować właśnie do niej. Dopasowanie ubioru dotyczy wybrania takiego outfitu, który będzie wygodny ze względu na typ imprezy. Jeśli na przyjęciu przewidziane są tańce – śmiało załóż odkrytą sukienkę, a do tego buty na obcasie. Z kolei, jeśli przyjęcie ma polegać na różnych atrakcjach, zabawach wymagających sprawności fizycznej – postaw na coś bardziej wygodnego, np. obcisłe spodnie i elegancką bluzkę, które sprawią, że będziesz prezentować się kobieco, a jednocześnie nic nie będzie ograniczać twoich ruchów.

Pamiętaj, aby przed wyjściem na domówkę zapytać się organizatora przyjęcia, co tak naprawdę będziecie robić. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, aby ktoś zdradzał ci bardzo dokładne szczegóły, ale jedynie nakreśli jakie aktywności są planowane. Świadomość tego, co mniej więcej cię czeka pozwoli ci odpowiednio się ubrać, czyli przede wszystkim wygodnie. W końcu nie ma nic gorszego od unikania zabawy i zaplanowanych atrakcji z powodu nieodpowiedniego ubioru.

Pamiętaj o tym, jako gość

Pamiętaj, że przychodząc do kogoś jesteś gościem, a nie właścicielem danego mieszkania. Brzmi jak coś oczywistego, prawda? Przyznać trzeba jednak, że nie każdy tak podchodzi do tego tematu. Otóż wiele osób skupia się za bardzo na sobie, przez co może nie uszanować właściciela mieszkania. O co dokładnie tutaj chodzi? Jeśli na przykład przychodzisz do kogoś na domówkę i chcesz założyć twoje ulubione buty, które będą świetnie pasować ci do stylizacji – najpierw zapytaj czy możesz w nich zostać i chodzić po domu lub jeśli masz je na zmianę, to czy możesz je założyć. Niektórzy właściciele mogą być wrażliwi na potencjalne zniszczenia podłogi i nie będą zadowoleni z twojego podejścia. A mimo iż to ty jesteś gościem, to domownik jest najważniejszy w swoim mieszkaniu i na domówce, którą urządza.

Przeczytaj też: http://www.androidal.pl/jak-bezpiecznie-zarzadzac-haslami-3-wskazowki/33308

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ