Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym

0
709
Międzynarodowe Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym

Hanami zaprasza na międzynarodowe Mistrzostwa w makijażu permanentnym odbywające się w Warszawie. Fair Play PMU Championship to dwudniowe wydarzenie, na którym masz szansę zaprezentować swoje umiejętności przed specjalistami z całej Europy. Weź udział w jednym z największych eventów w branży kosmetycznej – czekamy na Twoje zgłoszenie!  

Mistrzostwa makijaż permanentny – kategorie rywalizacji

Podczas trwania Mistrzostw odbędzie się rywalizacja w następujących konkurencjach:

  • Grand Master, 
  • Junior Usta, 
  • Junior Brwi, 
  • Areola, 
  • Scalp,  
  • Permanentne Piegi,
  • Hair stroke, 
  • Cieniowana powieka, 
  • Small tatoo, 
  • Męskie brwi.

Ocenie podlegać będą wszystkie elementy składające się na dobrze wykonaną pracę, włączając w to przygotowanie stanowiska pracy oraz jego uprzątnięcie po zakończeniu. W kwestii linergisty pozostaje dobór pigmentacji, kształtu, kolorystyczny, tak żeby efekt końcowy był jak najbardziej estetyczny. Jury dokładnie analizować będzie również samą technikę pigmentacji, zachowanie symetrii, jakość wykonanego rysunku wstępnego, oraz higienę pracy i zapewnienie komfortu modelce.

Wyniki Mistrzostw będą ogłoszone podczas uroczystej gali odbywającej się na koniec wydarzenia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w Mistrzostwach a Każdy zwycięzca, Il i III miejsca nagrodę w postaci pucharu.

Zgłoszenia do poszczególnych kategorii czekamy do 15.04.2022 r. Zapraszamy na mistrzostwa makijaż permanentny – zaprezentuj swoje umiejętności przed międzynarodowym jury i zdobądź nieocenione doświadczenie.

Oferta sklepu Hanami Pigment – barwniki i maszyny do makijażu permanentnego

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Hanami Pigments, w której posiadamy najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego, przeznaczone są do użytku na różnych częściach ciała i różnego rodzaju zabiegów.

W naszym asortymencie znajdziesz również profesjonalny sprzęt przeznaczony do wykonywania zabiegów pigmentacji. Maszynka do makijażu permanentnego oferowana przez Hanami to urządzenie zapewniające niezwykłą precyzję w działaniu i łatwość w użytkowaniu. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporna na codzienne trudy pracy w salonie i będzie służyć linergiście przez długi czas. Jednocześnie wiele przydatnych funkcji zapewni całkowity komfort zarówno klientowi, jak i osobie wykonującej zabieg. Modele z serii Hanami TIFI wyposażone są w czytelny, dotykowy wyświetlacz i nienagrzewająca się, stabilną rączkę. Zapewnia również bardzo cichy tryb pracy oraz możliwość manualnego dostosowania szybkości igły według potrzeb. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz wszystko, czego potrzeba do wykonywania zachwycających zabiegów makijażu permanentnego. Postaw na produkty cenione przez wielu specjalistów z branży. Zapraszamy – Hanami Pigments

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ