Łóżko kosmetyczne twoim ulubionym miejscem na relaks

0
1530
Łóżko kosmetyczne twoim ulubionym miejscem na relaks

Salon piękności to miejsce, do którego wybieramy się najczęściej po to, aby się zrelaksować na łóżku kosmetycznym. Ważne jest nie tylko to, jakie usługi świadczy dane miejsce i na którą z nich się zdecydujemy, ale również albo przede wszystkim to, jak czujemy się w danym wnętrzu. Tworząc nowe takie miejsce na mapie swojego miasta musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów, aby twoi klienci do ciebie wracali. Zobacz jak to zrobić krok po kroku.

Po pierwsze: brak zbędnego nadmiaru

Przede wszystkim postaw na prostotę. Zbyt bogato wyposażone wnętrza przytłaczają i utrudniają pełny relaks. Jeśli w twoim salonie piętrzą się różne niezwiązane z twoją działalnością przedmioty, a klientowi trudno się poruszać pomiędzy nadmiarem mebli, z pewnością nie będzie się on czuł komfortowo i na pewno nie poleci również tego miejsca swoim znajomym. Pierwszym wyznacznikiem stylu twojego salonu kosmetycznego niech więc będzie minimalizm, czyli zasada, że im mniej, tym lepiej. Pamiętaj jednak, że odchylenie w żadną ze stron nie jest dobrym rozwiązaniem. Zbyt duża niezagospodarowana przestrzeń także przytłoczy i będzie straszyć jak opustoszały dom.

Po drugie: konsekwentny styl 

Nic nie drażni bardziej oczu klienta jak mnogość różnych stylów wnętrzarskich. Jeśli miksujesz ze sobą meble z różnych stylów musisz mieć naprawdę dobre wyczucie. Jeśli go nie posiadasz, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Architekt wyposażenia wnętrz rozplanuje przestrzeń twojego salonu krok po kroku, a ty będziesz mieć nie tylko problem z głowy, ale przede wszystkim zyskasz swój nowy przytułek piękności, który urządzony będzie z prawdziwym smakiem. Zlecając takie zadanie na zewnątrz pamiętaj jednak, aby jak najbardziej precyzyjnie określić swoje wymagania. Warto żebyś ściśle współpracował ze specjalistą. Dzięki temu uzyskany efekt zadowoli nie tylko twoich klientów, ale również ciebie.

Po trzecie: wygoda i dobre łóżko kosmetyczne

W zasadzie ten aspekt mógłby stać się również twoim numerem jeden, ale faktem jest, że walory wizualne to podstawa, którą się kierujemy, dlatego wygoda twojego klienta znalazła się dopiero na trzecim miejscu. Łóżko kosmetyczne to obok fotela kosmetycznego główny mebel, którego wygoda jest niesłychanie ważna. W przypadku łóżka istotne znaczenie ma przede wszystkim mnogość funkcji ustawienia jego pozycji tak, aby wygodnie było zarówno klientowi, jak i pracownikowi. Znaczenie ma tutaj wychylenie oparcia oraz zmiana wysokości leżenia. Ergonomiczny kształt to z pewnością to, czym należy się kierować. Pamiętaj o tym, że łóżko kosmetyczne to miejsce, na którym twój klient spędza stosunkowo dużo czasu. Musi czuć się na nim maksymalnie komfortowo i wygodnie. Jeśli tak będzie, nie tylko wróci do ciebie, ale być może także przyprowadzi ze sobą znajomych.

Po czwarte: dodatki

Swoistą kropką nad “i” w wystroju wnętrza są dodatki. Wspomnieliśmy już o tym, że nadmiar bibelotów i mebli to zły kierunek, ale faktem jest, że żadna aranżacja wnętrza nie może istnieć bez drobiazgów, które nadają jej najwięcej charakteru. Możesz postawić np. na dominujący motyw kolorystyczny. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ