Jakiego rodzaju sprzęt kosmetyczny podwyższy standard Twojego gabinetu?

0
1007
sprzęt kosmetyczny

Kobiety coraz chętniej korzystają z usług gabinetów kosmetycznych. Są jednak jednocześnie bardziej wymagające. Każdy doświadczony właściciel takiego zakładu dobrze wie, że podstawą zadowolenia klienta jest dobrej jakości wyposażenie. To właśnie wyposażenie gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Na jakie rodzaje sprzętu warto zatem zwrócić szczególną uwagę?

Kombajny kosmetyczne

Kombajny kosmetyczne to urządzenia wielofunkcyjne. W sprzedaży znajduje się sprzęt, który reprezentuje co najmniej kilka funkcjonalności, dlatego bywa nazywany 2w1 lub 6w1. Z całą pewnością godny polecenia jest kombajn 3w1, przeznaczony do wykonywania trzech najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych, jakimi są: mikrodermabrazja, peeling i ultradźwięki. Te stosunkowo niewielkich rozmiarów urządzenie przeznaczone zostało do pracy ciągłej. Posiada dwie głowice o ergonomicznych kształtach oraz zapewnia trzy sposoby sterowania łopatką. Dzięki niemu usługi kosmetyczne są skuteczne i komfortowe.

Co ciekawe, w asortymencie sklepu MAR-KOS znaleźć można kombajny 15w1. Za pomocą takiego urządzenia można wykonać następujące rodzaje zabiegów: wapozon, aromaterapia, ozonoterapia, vacum, ultradźwięki na twarz, ultradźwięki na ciało, spray, darsonval, brush, galwanizacja, jonoforeza, mikrodermabrazja na twarz, mikrodermabrazja na ciało, peeling kawitacyjny, sonoforeza. W skład urządzenia wchodzą, między innymi: baza, lampa, elektrody do galwanizacji, dysze do głowic, wężyk do mikrodermabrazji i vacum, głowice do ultradźwięków, diamentowe głowice do mikrodermabrazji, komplet pelot do D’arsonval, uchwyt do pelot D’arsonval.

W katalogu produktów znajdują się zarówno urządzenia uniwersalne, jak i dedykowane do konkretnej usługi kosmetycznej. Warto przejrzeć ofertę sprzedawcy, która znajduje się pod adresem internetowym: https://mar-kos.pl/pl/180-sprzet-kosmetyczny.

Sterylizatory

Bardzo istotnymi elementami wyposażenia współczesnego gabinetu kosmetycznego są urządzenia do czyszczenia i sterylizacji. Każdy właściciel powinien dążyć do utrzymania najwyższych standardów higienicznych i sanitarnych. W sprzedaży dostępne są takie urządzenia, jak: autoklawy, sterylizatory kulkowe, myjki ultradźwiękowe.

Autoklawy należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie sterylizatorów. Znajdują zastosowanie zarówno w zakładach kosmetycznych, jak i gabinetach stomatologicznych, studiach tatuażu, gabinetach lekarskich oraz szpitalach. Za pomocą dobrej jakości autoklawu można odkażać w zasadzie każdy rodzaj materiału, w tym: igły i pilniki. Urządzenie gwarantuje komfort i bezpieczeństwo sterylizacji.  

Profesjonalne lampy kosmetyczne

W wykonywaniu usług kosmetycznych istotną rolę odgrywa również odpowiednio dobrane oświetlenie. Precyzja zabiegu zależna jest od oświetlenia pola pracy. Każde stanowisko powinno być zatem wyposażone w wysokiej jakości lampę kosmetyczną.

Czym należy się kierować podczas zakupu lampy kosmetycznej? Na pewno mile widziane są lampy, posiadające kilkustopniową regulację natężenia światła. Równie cenna jest możliwość regulacji konta nachylenia głowicy lampy oraz dowolnego ustawienia jej w poziomie i pionie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ