G-shot oraz O-shot. Leczenie braku orgazmu u kobiet

0
1998
G-shot oraz O-shot. Leczenie braku orgazmu u kobiet

W dzisiejszych czasach sprawy intymne oraz satysfakcja seksualna przestały już być tematem tabu. Coraz większa ilość kobiet otwarcie mówi o swoich problemach związanych z intymnością oraz szuka ich rozwiązania. Medycyna estetyczna, jak wiadomo, leczy ciało i duszę. Wraz z pojawianiem się nowych technik i metod wyodrębniła się jej odrębna dziedzina – ginekologia estetyczna. Oferuje ona wiele zabiegów mających na celu zarówno poprawę wyglądu miejsc intymnych, jak również poprawę jakości życia seksualnego pacjentek.

G-shot – powiększanie Punktu G

Punkt G to niewielki obszar pochwy, znajdujący się na przedniej ścianie, kilka centymetrów od jej wejścia. Uważa się, że jest to punkt odpowiedzialny za przyjemność seksualną kobiet, prawdopodobnie ze względu na obecność nerwów bardzo blisko powierzchni tkanki. Jak informuje specjalista skorna.pl, powiększanie punktu G poprzez zabieg G-shot polega na wprowadzeniu w okolice tego miejsca kwasu hialuronowego, w celu jego powiększenia. Kwas hialuronowy to obojętna dla organizmu substancja, naturalnie w nim występująca. Najważniejszą właściwością kwasu hialuronowego jest jego niesamowita zdolność do wiązania wody. Procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, a pacjentka po około 4 godzinach może wrócić do normalnego funkcjonowania. Efekt jest zależny od pacjentki, ale większość z nich odczuwa większą przyjemność ze współżycia po zabiegu. Efekt utrzymuje się około 12 miesięcy.

O-shot – zabieg ułatwiający osiągnięcie orgazmu

Zabieg O-shot polega na ostrzykiwaniu osoczem bogatopłytkowym pochwy i okolic intymnych. Polecany jest wszystkim kobietom, które pragną odczuwać większą przyjemność ze stosunku z partnerem, ale również tym, które podczas współżycia odczuwają ból (na przykład w endometriozie). Dodatkowo, O-shot pomaga pozbyć się problemu wysiłkowego nietrzymania moczu. Osocze bogatopłytkowe znane jest ze swoich właściwości pobudzających tkankę do regeneracji i odnowy. Otrzymywane jest z krwi pacjentki, bezpośrednio przed zabiegiem, a następnie wstrzykiwane w miejsca intymne po ich wcześniejszym znieczuleniu miejscowym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ