Avon – praca, która daje wiele swobody

0
7903
Avon - praca, która daje wiele swobody

Marka kosmetyczna Avon Cosmetics Polska istnieje w naszym kraju od 1992 roku i szybko zbudowała swoją rozpoznawalność na rynku. W 1997 roku w Garwolinie powstała spółka Avon Operations Polska, która aktualnie jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucji w Europie. Kosmetyki Avon z fabryki w Polsce trafiają do aż 59 krajów na całym świecie. Kosmetyki Avon są cenione za wyjątkową jakość i skuteczność działania. Z firmą tą można współpracować na kilka różnych sposobów.

Zostań konsultantką

Konsultantka Avon sprzedaje perfumy, kosmetyki do ciała i twarzy, kosmetyki kolorowe, ubrania, a także akcesoria i biżuterię dostępną w kolejnych katalogach. Może zarabiać na marży na produktach – maksymalnie 40 proc. ceny katalogowej i sama kupować produkty z wysoką zniżką.

Sprzedawać produkty Avon konsultantka może nie tylko w ramach sprzedaży katalogowej, ale i w sklepie online, za pośrednictwem którego łatwo można złożyć pożądane zamówienie.

Weź udział w programie premiowym

Avon przygotował dla nowych konsultantek atrakcyjny „Program na start”. Przy rejestracji konsultantki, która dokona zamówienia na minimum 200 zł w pierwszym katalogu współpracy, czekają ekskluzywne perfumy za 1 zł. W drugim, trzecim, czwartym i piątym katalogu współpracy konsultantka, która złoży zamówienie za minimum 300 zł, otrzyma kolejne prezenty: perełki rozświetlające, zestaw produktów do pielęgnacji włosów i ciała, krem Anew, a w szóstym katalogu nawet zegarek. Łączna wartość nagród wynosi aż 500 zł.

Inne możliwości pracy w Avonie

Szerokie możliwości współpracy z firmą Avon, poza byciem konsultantką, zaprezentowano szczegółowo na stronie http://avon.zarejestrujemycie.pl/wspolpraca. Wśród nich znajdziemy możliwość działania jako doradca nowych konsultantek. Osoby, które mają za sobą doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów Avon, świadczyć mogą pomoc i wsparcie nowym konsultantkom. Wchodzą wówczas w skład zespołu, który wspólnie osiągnie bez wątpienia sukces rynkowy.

Kolejnym sposobem współpracy jest korzystanie z gotowej strony Avon przeznaczonej do rekrutacji nowych konsultantów i konsultantek dla marki Avon. Narzędzie to ułatwi zapraszanie online osób do współpracy w tworzonym przez konsultantkę zespole sprzedażowym.

W ramach współpracy z Avon każda konsultantka może kupować produkty tej marki po prostu na własne potrzeby i dla swojej rodziny, przy zniżce sięgającej do 15 proc. Nie trzeba ich sprzedawać na zewnątrz, ale to sposób na wypracowanie dochodów, które podbudują domowy budżet. Forma współpracy jako lider zespołu konsultantek, zapraszający do współpracy inne osoby również jest bardzo atrakcyjna. Nie ponosi się przy tym żadnych kosztów i nie trzeba zobowiązywać się do pozyskania w zespole sprzedażowym określonej liczby konsultantek i konsultantów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ